No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

TJ toner for Samsung CLP-320/325 yellow (1k.) CLTY4072S

Компатибилен
810.00 mkd / €13.19
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

Samsung CLP-Serie 320, 320 N, 325, 325 N, 325 W

Samsung CLX-Serie 3185, 3185 FN, 3185 FW, 3185 N, 3180, 3185 MFP, 3185 W

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.