No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

TJ toner for HP CLJ Pro M252/274N/277 black (1.5k) CF400A

Компатибилен
1 190.00 mkd / €19.45
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

 

Hewlett Packard Color Laserjet Pro M-Serie 252, 252 N, 252 DW, 250, 0 M 252 DW, 0 M 252, 0 M 252 N

Hewlett Packard Color Laserjet Pro MFP M-Serie 277, 277 N, 277 DW, 270, 274 N, 274

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.