No.1 за тонери во МК
MK EN +389 72 302-954 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Utax crtg. for Epson St.D68/DX3850/4250 magenta (250p.)13.5ml C13T06134010, EI-T0613 M*E

Компатибилен
200.00 mkd / €3.27
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Epson Stylus DX-Serie 3850, 4850, 3800, 4200, 4800, 4250, 4850 Plus, 3850 Plus

Epson Stylus D-Serie 68, 68 Photo Edition, 88, 88 Plus, 68 PE, 88 PE, 88 Photo Edition

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.