No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Utax crtg. for HP OfficeJet 8218/8710/8720 black XL high cap.(2k.) No.953XL, L0S70AE

Компатибилен
1 260.00 mkd / €20.59
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Hewlett Packard Officejet Pro-Serie 7730 AIO, 7730, 7720 WF AIO, 8718, 8710, 8720, 8730, 8740 AIO, 8218, 8210, 8721, 8725, 8727, 8728, 7740, 7740 AIO, 8740, 8718, 8719, 8715, 8716, 8717, 7720, 7720 WF AIO, 7720 WF

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.