No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Utax toner for HP CLJ 2550 magenta (4k.) Q3963A Canon no.701

Компатибилен
1.090,00 mkd
  • +
    -

Опис

 

Модели на машини

4000pages/5%cov Q3963A HP122A COLOR LASERJET CLJ 1550 CLJ 2550L CLJ 2550LN CLJ 2550N CLJ 2550TN CLJ 2550 CLJ 2800 CLJ 2820 CLJ 2840 HPQ3963A      

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software