No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Utax toner for HP CLJ 150a/150nw/178/179fnw cyan (0.7k.) No.117A W2071A

Компатибилен
1 990.00 mkd / €32.42
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

Work in the following printers. HP Color Laser 150 HP Color Laser 150nw  HP Color Laser 178nw HP Color Laser 179fnw  HP Colour Laser 150a

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.