No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Utax toner for Kyocera Mita TASKalfa 180/181/220/221 (15k.) TK435/437/439

Компатибилен
1 400.00 mkd / €22.81
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

1T02KH0NL0 15.000pages/6%cov Kyocera/Mita TK435 TASKALFA 180 KYOCERA TASKALFA 181 KYOCERA TASKALFA 220 KYOCERA TASKALFA 221 KYOCERA KYOTK435

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.