No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Utax toner for OKI C 301/321 magenta (1.5k.) 44973534

Компатибилен
660.00 mkd / €10.73
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

OKI MC-Serie 332, 332 DN, 342, 342 DN, 342 DNW, 342 DW

OKI C-Serie 301, 321, 301 DN, 321 DN

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.