No.1 за тонери во МК
MK EN +389 72 302-954 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Memorex HD DVD-R,15Gb,SL, 1/1 891101

  • Производител: Verbatim
  • Шифра на мојтонер.мк: ver.hd.d-1/1
  • ОЕМ шифра: 891101
  • Достапност:
150.00 mkd / €2.45
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.